Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.

ACCESS Virus TI Snow

Tükendi ACCESS Virus TI Snow

ACCESS Virus TI Snow

*** Sipariş vermeden önce stok sorunuz ***

 

Virus TI Snow güçlü ve kompakt bir synth'i beraberinde taşımak isteyen müzisyenler için ideal bir seçimdir. En fazla 4 düğmeye basarak binlerce sese kolaylıkla ulaşabilmek mümkündür. Her patch için 3 programlanabilir knob ile birlikte filtre ve envelop'lar için ayrı kontrol düğmeleri kullanıcıların seslerin en temel yapı taşlarını menülerin içinde kaybolmadan kolaylıkla kontrol edebilmelerini sağlar.

TI Snow tüm TI serisi patch'lar ile %100 uyumludur. Snow 4 multi-timbral bölümden oluşan 50 ses çalabilir (64 multi performans, 512 RAM, 512 ROM patch). Osilatör modelleri arasında virtual analog, hypersaw, wavetable ve graintable tipleri mevcuttur. Filtre bölümünde ise diğer filtre türleri yanında 1-4 kutuplu Moog cascade emülasyonu ve self-oscillation türleri vardır. Efekt bölümünde ise aynı anda çalışabilen reverb, delay, eq, distorsiyon, lo-fi effekt, bass boost, phaser ve chorus/flanger sayılabilir. Efektler multimode modunda da çalışabilirler.

Sesleri, VST/AU/RTAS uyumlu olan Virus Control plug-in'i ile ayrıntılı bir şekilde düzenleme imkanı vardır. 16 patch select düğmesi hem edit menülerine hızlı ulaşımı sağlar hem de navigasyon için kulanılabilirler. "Easy Edit Mode" ise o an aktif olan sound'un özelliklerini analiz ederek editlemek için en uygun belli başlı parametreleri ön plana çıkarır. "Expert Edit Mode" durumunda ise seslerin tüm parametreleri istenilen şekilde düzenlenebilir.

Son derece sağlam yapılmış olan Snow'un kasasında bir çift stereo analog giriş ve çıkış (+4 dB) ve MIDI giriş / çıkış bulunmaktadır. USB 2.0 portu ile bilgisayara bağlandığında üç stereo çıkış daha sağlanır ve sample hassasiyetinde MIDI zamanlaması mümkün olur. Ses girişine verilen sinyaller Snow'un içindeki filtre ve efektlerden geçirilebilir.

Snow, içine kablo ve adaptörünün konabildiği taşıma çantası ile birlikte gelmektedir.
 

TEKNİK ÖZELLİKLER
arrow Osilatörler
arrow Ses başına 3 ana osilatör ve bir sub-osilatör
arrow Filtreler
arrow İki adet tamamen bağımsız filtre. Aralarında opsiyonel saturasyon modülü.
arrow Opsiyonel 1-4 kutuplu self-resonating MOOG cascade filtre
arrow Modulation
arrow 6 slotlu iki boyutlu modülasyon matrix
arrow 3 adet LFO
arrow 2 adet çok süratli multi-stage envelope (ADSTR)
arrow Efektler
arrow Her patch için bağımsız delay, reverb ve distorison/lo-fi, phaser, chorus,
arrow analog boost, ring modulator, 3 band EQ, vocoder.
arrow Arpeggiator
arrow Her patch'e 32 stepli programlanabilen kendine özel arpeggiator patterni
arrow Giriş / Çıkış
arrow 2 çıkış (+4 dBu), 24-bit 192 kHz D/A, opsiyonel soft-limit
arrow 2 giriş, 24-bit
arrow MIDI giriş / çıkış
arrow USB 2.0
arrow Hardware controller
arrow 9 knob, 21 düğme, 18 LED
arrow Polifoni
arrow Patch'in karmaşıklığına bağlı olarak 10 ila 50 ses
  • Üretici: ACCESS
  • Ürün Kodu: 020-001044
  • Stok Durumu: Tükendi
  • 1.069,00€ +KDV
  • Satış Fiyatı : 7.846,16 TL
İlgilendiğiniz ürün stoklarımızda mevcut değil. Ürün stoklarımıza girdiğinde size haber vermemizi istiyorsanız lütfen formu doldurun.